בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה חדה במספר התביעות שמוגשות במדינת ישראל בגין רשלנות רפואית. לרוע המזל הבלבול בקרב הציבור הרחב רב מאוד בכל הנוגע לסוג המסוים של התביעות האלו ולא אחת המידע שמועבר לציבור מוטעה ומבלבל. במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע אמין, להתעדכן בתקדימים המשפטיים החמים ביותר, להיחשף לתביעות שמזכירות את המקרים שאירעו לכם או ליקיריכם ולהיות בטוחים שקיבלתם את כל המידע האמין ביותר שנכתב אך ורק על ידי אנשי מקצוע שמכירים את התחום מאחור ומלפנים אך בשפה פשוטה, קולחת וברורה, הגעתם למקום הנכון.

דף הבית

דף הבית של האתר הוא המקום שממנו תוכלו לעבור על ידי בחירה בלשונית הרלוונטית לכל אחד מעמודי האתר בהתאם לנושא שמעסיק אתכם או שמעניין אתכם. המידע העדכני ביותר ומקרי התביעה העדכניים ביותר מוצגים בעמוד הראשי ועל ידי לחיצה על הכותרות תוכלו לעבור באופן ישיר ולהיחשף לפרטי המקרים השונים. כמו כן קיימות בדף הבית לשוניות רבות שהקשה עליהן עם סמן העכבר תעביר אתכם למאגרי המידע של האתר בנושאים השונים.

הקטגוריות באתר

בדף הבית באתר תמצאו תחת הכותרת "קטגוריות" שבע לשוניות, החל מלשונית "הסכמה מדעת" ועד ללשונית "תביעות ברפואת שיניים פה ולסת". בלחיצה על כל אחת מהלשוניות תועברו לעמודים בהם תקבלו מידע מפורט ומקיף שכולל דוגמאות לתביעות אמתיות שהוגשו בארץ ובעולם בתחומים השונים. חשוב לציין שהמידע מתעדכן ללא הפסקה ולכן מומלץ לגלוש מדי פעם ללשוניות שבהן כבר ביקרתם. מאחר ומדובר על תחום דינמי ומשתנה ומאחר וחדשות לבקרים בא לעולם פסק דין תקדימי חדש, הרי שעל מנת להישאר עם יד על הדופק חשוב להישאר מעודכנים.

עורכי הדין רפאל אלמוג ורן שפירא

הלשוניות המרכזיות

בחלק העליון של דף הבית תמצאו זוג לשוניות חשובות: "טעויות רפואיות באבחון""כשלים במהלך הריון ולידה". הסיבה לכך שהן מופיעות בנפרד מהלשוניות האחרות ובחלקו העליון של העמוד נעוצה בעובדה שמדובר על שני הנושאים השכיחים ביותר בתחום התביעות שעוסקות במקרים של רשלנות רפואית. תחת הלשונית "כשלים במהלך הריון ולידה" תמצאו מבחר מגוון של נושאים שנחשבים לנושאים הרלוונטיים ביותר בתחום. בין היתר מדובר על רשלנות בלידה, לידת מלקחיים, טיפולי פוריות, סיבוכים בלידה ועוד.

כל נושא מוסבר באופן הבהיר והברור ביותר בשפה שכל אחד יכול להבין ובגובה העיניים וזאת על מנת שתוכלו לעשות מעט סדר בבלגן ולהבין האם יש בידיכם עילה להגשת תביעה. עם זאת, כמובן שגם המידע המקיף והמקצועי ביותר לא יכול להוות תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין. בדיוק לשם כך בכל עמוד באתר תוכלו ללחוץ על לשונית "צור קשר".

טופס צור קשר

במקרים רבים כשמעוניינים לברר את סיכויי ההצלחה של התביעה ניתן לחסוך את ההגעה למשרד עורך הדין. בעזרת השירות החדש שמוצע לגולשי האתר ניתן פשוט למלא את הפרטים האישיים, לשתף את אנשי המקצוע מצדו השני של האתר במקרה שאירע לכם או ליקיריכם ותוך זמן קצר תוכלו לקבל הסבר מקיף אודות סיכויי ההצלחה של התביעה שלכם.

אל תחמיצו

בחלקו העליון ביותר של עמוד הבית תמצאו לשונית מתחלפת בשם "אל תחמיצו". בלשונית זו תוכלו להיחשף למקרים מרתקים ומפתיעים בתחום הרשלנות הרפואית. דרך הסיפורים שמופיעים בלשונית שבדומה לכל התכנים שמופיעים באתר מתעדכנים באופן קבוע, תוכלו להיחשף למורכבות של התחום, להכיר את המקרים המעניינים ביותר שהתרחשו לאחרונה בישראל ולהרחיב את הידיעות שלכם באופן כללי בנושא הרשלנות הרפואית בישראל.

האנשים שעומדים מאחורי האתר

את האתר מפעיל משרד עורכי דין אלמוג-שפירא שהקימו עורכי הדין רן שפירא ורפאל אלמוג. עו"ד אלמוג ועו"ד שפירא מתמחים בתחום התביעות שנסובות סביב מקרים של רשלנות רפואית וישמחו לסייע לכם בכל מקרה בתחום זה עמו אתם נאלצים להתמודד.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.